Ezotour na Facebooku
Úvod / Články / Pod našimi hráčmi sa zlomila lavička na striedačke!

Pod našimi hráčmi sa zlomila lavička na striedačke!

Pod našimi hráčmi sa zlomila lavička na striedačke!

Nevšímajte si, prosím, nízku kvalitu fotografie, ale pozorne sa pozrite, čo sa na nej deje! Pod trojicou našich hráčov sa totiž v sobotu počas zápasu 10. kola seniorskej extraligy zlomila lavička na striedačke!

Tento kuriózny moment sa stal pri víťazstve Modrých Drakov nad Komárnom (21:8) nášmu brankárovi Tomášovi Balogovi, kapitánovi mužstva Martinovi Palaščákovi a najlepšiemu strelcovi nášho tímu Miroslavovi Grutkovi. Našťastie, zaobišlo sa to bez nejakého nepríjemného zranenia a všetci sa na tejto komickej situácii výborne zabavili.

Proti Komárnu to bol z nášho pohľadu pohodový zápas. Ako sme uviedli, zvíťazili sme pohodlne 21:8 (4:1, 7:2, 5:3, 5:2), keď o góly Modrých Drakov sa postarali: S. Nagy 5, Grutka 4, Palaščák 3, Šuster, Haluška a P. Varga po 2, Vrba, Orem a Zareva po 1. Náš súper nastúpil iba so siedmimi hráčmi, takže na svojej lavičke mal iba trénera…

Keď bol jeden z hráčov hostí v tretej štvrtine už tretíkrát v zápase vylúčený a to znamenalo jeho predčasný koniec v stretnutí, súper mal v poli okrem brankára už iba päť hráčov. Náš tréner Ján Šurim sa zachoval mimoriadne korektne a od tohto okamihu začal do hry nasadzovať tiež iba päť našich hráčov do poľa. Chválime tento zmysel pre fair-play v podaní nášho trénera!