Ezotour na Facebooku
Úvod / Články / Potvrdené: Tomáš Brúder novým trénerom Modrých Drakov

Potvrdené: Tomáš Brúder novým trénerom Modrých Drakov

Potvrdené: Tomáš Brúder novým trénerom Modrých Drakov

Trénerom mužského seniorského tímu ŠKP Modrí Draci Košice - Staré Mesto sa stane v nasledujúcej sezóne 2017/2018 Tomáš Brúder. „Vedenie klubu sa jednohlasne zhodlo, že tréner Brúder je tým správnym kandidátom na obsadenie tejto funkcie. Okrem toho bude pracovať aj s našimi juniormi a kadetmi,” informuje Pavol Komjáthy, prezident ŠKP Modrí Draci Košice -Staré Mesto.

 

Bývalý kouč ŠK Hornets Košice Tomáš Brúder zareagoval prihláškou na vyhlásený konkurz nášho klubu na funkciu trénera seniorského tímu. „Sme presvedčení, že svojím prístupom, trénerskou náročnosťou i množstvom skúseností, ktoré má vďaka dlhoročnému hráčskemu pôsobeniu v zahraničí, pomôže zvýšiť úroveň hry nášho tímu,“ dodal Pavol Komjáthy po podpise zmluvy s Tomášom Brúderom.

 

A čo povedal po uvedení do funkcie pre našu klubovú stránku nový tréner Modrých Drakov Tomáš Brúder? „Táto trénerská pozícia prináša so sebou nové ciele a nové výzvy. Moje osobné ambície boli vždy rúbať čo najvyššie a osobne sa zlepšovať. U Modrých Drakov budem mať túto príležitosť vedľa takých skúsených trénerov, akými sú Saša Anastasijevič a Cinzia Ragusová. Chcem, aby klub dosiahol čo najlepšie výsledky, tie sa však nerodia zo dňa na deň, ale až po tvrdej práci. Je ťažké hovoriť teraz o cieľoch, keďže nevieme, aké tímy postavia ostatné extraligové družstvá a aj na zložení nášho mužstva ešte pracujeme.“

 

Doplníme, že Ján Šurim, doterajší tréner seniorov Modrých Drakov, zostáva v našom klube pracovať aj naďalej. Spolu so srbským koučom Aleksandarom Anastasijevičom budú viesť naše chlapčenské tímy v žiackych kategóriách. Vedenie ŠKP Modrí Draci Košice - Staré Mesto zároveň ukončilo spoluprácu s doterajším trénerom našich mladších žiakov Miroslavom Fabianom.